EN YAKIN HURDACI

7/24 haftanın her günü İstanbul'un ve Türkiye'nin 81 ilinde her saatte adresinize en yakın hurdacı hizmetini almak ve hurdanızı gerçek değerinde satmak için bizden fiyat bilgisi alın sizlere bir telefon uzaktayız...

Latest Comments

Görüntülenecek bir yorum yok.
hurda bakır fiyatı
Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları İstanbul’da her 2 noktada şubeden olan Firmamız Sadece İstanbul değil birçok şubemiz bulunmaktadır. Birçok hurda bakır çeşitleri bulunmaktadır. Soyma bakır fiyatları 365 tl ödenerek satın almaktayız. Firmamız adresten birçok hurdalarınızın da alımlarını yapmaktadır. Hurda sarı, çinko, kurşun gibi bir çok hurdaların alımlarını yapmaktayız. Şirketimiz sizlere anlık hurda bakır fiyatlarını sunmaktadır.  Hurda bakır kilosu İstanbul Hurdacı olarak fiyatları olabilecek en yüksekte tutarak geri dönüşüm geleneğinin bir parçası olmayı hedefliyoruz. İstanbul her noktasından sürekli adresten alımlarını yapmaktayız. Fiyatlar hakkında emin olmak için bizleri arayın.

Not: Bizlerden Fiyat Almadan Soyma Bakır Satmayın. Yerinde Ve Nakit Alıyoruz. 

Hurda Bakır Fiyatları Listemiz Aşağıda Bulunmaktadır. Fiyatlarımız Bulunduğunuz Konuma Göre Fiyat değişimi Sağlamaktadır. Fiyat listemiz 100% Güncel Borsa Fiyatlarıdır.

Hurda Bakır Fiyatları 

 • Soyma Bakır Fiyatı 345,00 TL / Kg
 • Lama Bakır Hurda Fiyatı 326,00 TL / KG
 • Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurda Fiyatı 302,00 TL / Kg
 • Çatı Bakırı hurda Fiyatı 295,00 TL / Kg
 • TTR Bakır Hurda Fiyatı 260,00TL / Kg
 • Bakır (Kızıl) Talaş Hurda Fiyatı 250,00 TL / Kg
 • Hurda Kızıl Parça RG5 Fiyatı 267,00 TL/ 

hurda bakır fiyatı

Hurda Bakır Fiyatı

Soyma Bakır Fiyatları  345,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurda Fiyatı 326,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası 302,00 ₺/Kg
Hurda Kızıl Parça RG5 Fiyatı 262,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 300,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 300,00 ₺/Kg

 

hurda bakır fiyatı

 

Hurda Lama Bakır Fiyatı

Lama bakır denilince eskimiş ömrünü yitirmiş panolardan çıkan bir parçadır. Bazen imalat artığından kalan temiz parlak olan Hurda Lama Bakır 217.50 tl den satın alıyoruz. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız 7/24 saat açık olup sizlere hizmet sunmaktadır. Lama bakır hurdası genellikle sanayi ortamlarda bulunup tamamı boya ve leke yanık haline dönüştüğü zaman çıkma parçaya gitmek bulunmaktadır. Bizlere whatsapp üzerinden satmak istediğiniz tüm hurda bakır çeşitlerini adresten gelip alıyoruz. Deneyimli ve yetkin profesyonel ekibimiz yerinde alıp ve sizlere nakit ödeme yapıyor yada istediğiniz banka hesabınıza anında gönderiyor.

hurda lama bakır fiyatı

 

Hurda Bakır Kilosu Ne Kadar

Hurda Bakırın Kilosu Ne kadar oldu aramalarına yönelik Fiyatlandırma bilgilerimiz 100% güncel tutulup müşterilerimiz sürekli bizleri fiyat listemizden takip edebilirler Elinizde Ne kadar bakır olursa olsan gün içinde Alıyoruz. Size 7/24 saat açık olan telefonlarımız ve hızlı bir şekilde hurda bakır satışı için hemen bizleri arayın. Hurda bakır kilosu 225 tl ödenerek satın alıyor. Ve Güncel hurda bakır fiyatlarından ödeme yapmaktayız. Bizden fiyat almadan bakır satmayın. Firmamız hurda soyma bakırlarınızı en yüksek fiyat ile almaktadır. Sizlere en yüksek fiyat garantisini vermekte olup hizmetimize en iyi şekilde devam etmekteyiz.

 • Soyma Bakır Fiyatı 345,00 TL / Kg
 • Lama Bakır Hurda Fiyatı 325,00 TL / KG
 • Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurda Fiyatı 302,00 TL / Kg
 • Çatı Bakırı hurda Fiyatı 345,00 TL / Kg
 • TTR Bakır Hurda Fiyatı 300,00TL / Kg
 • Bakır (Kızıl) Talaş Hurda Fiyatı 250,00 TL / Kg
 • Hurda Kızıl Parça RG5 Fiyatı 297,00 TL/ 

Anlık Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır için ise soyma türünde kilogram başına 220, TL, lama bakır için de 216  TL, kırkambar bakırı için 202 TL, antigron kırma bakır için 205 TL ve son olarak ise kızıl bakır talaş hurdası için kilogram başına 110 TL ödenmektedir. Anlık Hurda bakır fiyatlarını sadece bizden alın sadece takipte kalın. Bizden Fiyat almadan hurda soyma bakır satmayın. #hurdacı

 İstanbul Hurda Bakır Alımı

Hurda Bakır Malzemeler Sektörsel Bazda Göz Önüne Alındığında En Çok Talep Gören Malzemeler Konumunda Ele Alınıyor. Hurda Bakır Alım Fiyatları İle İlgili Olarak Bahçelievler Şubemiz, Hedef Kitle Kapsamında Araştırıldığında Elbette Malzemenin Değerine Göre Ve Daha Çok Antika Malzemelerden Yana Rağbet Görmektedir. Firma Olarak Her İlçe İçin Çeşitli Araştırmalar Yaparak Hedef Kitlemize Uygun Malzemeler Sunmaya Çalışıyoruz. Bu Malzemeler Arasında Elbette En Çok Hurda Bakır Malzemeleri Ele Alıyoruz. İstanbul Hurda Bakır Alan Firma Araştırmalarında Kaliteli Ve Dürüst Bir Hizmet Almak İçin Firmamızı Tercih Edebilirsiniz.
Hurda Bakır Malzemeler Konusundaki Tercihlerinizde En Çok Dikkat Etmeniz Gereken Durum Hızlı Bir Hizmetin Yanında Güvenilir Hizmet Almak Olmalıdır. İstanbul Hurda Bakır Alımı Firmalardan Bugüne Kadar Alınan Hizmetlerde Yaşanan Sıkıntı Hizmetin Yavaş Ve Eksik Verilmesi Olmuştur.  Firmamız Sayesinde Artık Hurda Bakır Malzemeler Konusunda Daha Güvenilir Ve Hurda Bakır Alım Fiyatları Konusunda Da Ekonomik Avantajları Olan Hizmetler Alabileceksiniz.

Hurda Bakır Fiyatı

Soyma Bakır Fiyatları  345,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurda Fiyatı 326,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası 302,00 ₺/Kg
Hurda Kızıl Parça RG5 Fiyatı 290,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 300,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 300,00 ₺/Kg

Bakır Hurda Alımı

Doğada en çok bulunan madenler arasında bulunan bakır, hurda malzeme alımı bakımından büyük öneme sahiptir. Doğal madenler günümüzde büyük bir hızla tüketilirken, hurda malzemelere olan rağbete olan talep de aynı oranda artış gösteriyor. Hurdacı firmaların bu anlamda hurda malzemeler bakımından geniş seçeneklerinin olması gerekiyor. Özellikle de bakır hurda konusunda büyük bir talep var. İstanbul Bakır hurda fiyatları da firmadan firmaya değişkenlik gösterirken, ihtiyaç sahipleri ve firmalar hem doğal bakır hurda hem de ekonomik avantajlar aramaktadırlar.

Bakır, doğada en çok bulunan madenler arasında da olsa, son yıllarda hızla tükenmesi ile dikkatleri üzerine toplamaya başlamıştır. Hurdacı firmaların büyük bir rağbet gösterdiği bakır hurda malzemeler, firmalar tarafından toplanarak, geri dönüşüme gönderilmekte ve yeni ürünlerin üretilmesine katkı sağlamaktadır. Bakır hurda, özellikle gelişmiş ülkelerde çok talep görmektedir. Bunun nedeni bu ülkelerin geri dönüşüm merkezlerinin daha işlevli olmasıdır. Az gelişmiş ülkelerde ise maalesef bu imkan sağlanamamaktadır. Geri dönüşüm sürecinden sonra elde edilen malzeme ile yeni materyaller elde edilebilmektedir. Bakır hurda fiyatları da bu geri dönüşüm sürecine göre belirlenmektedir.

 • Soyma Bakır Fiyatı 347,00 TL / Kg
 • Lama Bakır Hurda Fiyatı 320,00 TL / KG
 • Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurda Fiyatı 302,00 TL / Kg
 • Çatı Bakırı hurda Fiyatı 335,00 TL / Kg
 • TTR Bakır Hurda Fiyatı 300,00TL / Kg
 • Bakır (Kızıl) Talaş Hurda Fiyatı 300,00 TL / Kg
 • Hurda Kızıl Parça RG5 Fiyatı 267,00 TL/ 

ESKI BAKIR HURDA FİYATI

Bakır hurda son yılların malzemeleri arasında en çok talep gören malzemesidir. Geri dönüşüm sürecinden sonra elde edilecek eşya, ürün ya da malzemelerde kullanılması ile farklı ürünler elde edilmektedir. Hurdacı sektörünün geliştiği ülkelerde en çok talep gören malzeme olarak kendini göstermektedir. Fiyat bakımından değişkenlik göstermesi geri dönüşüm sürecine bağlıdır BAKIR hurda fiyatları son fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

HURDA TÜRÜ KİLO/TON fiyatı

HURDA BAKIR ALIMI YAPANLAR

İstanbul Hurda Bakır Alımı
Malzeme Alımı Bakımından İstanbul, Her Tür Malzeme İçin Merkez Konumdadır. Hurda Bakır Firmaların En Yoğun Şekilde Alım-Satım Gerçekleştirdiği İlçelerden Birisi De İstanbul’dır.  Hurda Bakır Malzemelerin, Tüm Malzemeler Arasında En Çok Gelişen Malzemeler Olduklarını Söylemek, Günümüzde Mümkün. Bu Neden İle Firma Olarak Sizlere Hurda Bakır Alımı İstanbul Şubemiz İle Destek Veriyoruz. Hurda Bakır Fiyatları Ekonomik Şartlardan Yararlanabilmek İçin Firmamız İle Görüşebilirsiniz. Hurda Bakır Malzeme Konusunda Her Kesimin Farklı Talepleri Ve İlgi Alanları Olabiliyor. Firma Hizmetlerimiz Her Zaman İçin Hedef Kitle Belirleme Yöntemi İle Yapılmaktadır. Hurda Bakır Firmaların Ve Diğer Tüm Firmaların Bu Konudaki Hassasiyeti, Uzun Ömürlü Müşteri İlişkileri Sağlamaktadır. Firma Olarak Tüm Hizmetlerimizde, Kesim Ve Konuma Göre Hedef Kitle Belirleme Tekniği Kullanıyoruz. Bu Sayede Sizlere Daha Verimli Olabiliyoruz. Hurda Bakır Alım Fiyatları İçin Toplu Alımlarda Ekonomik Şartlarımızdan Yararlanma Şansını Yakalayabilirsiniz. Firma Alımlarında Sağladığımız Bu Avantaj Sayesinde Birçok Bakımdan Avantajlar Elde Edebilirsiniz. Hurda Bakır Malzemelerde En Küçük Parçadan Büyük Parça Eşyalara Kadar Birçok Malzemeyi Kapsayan Zengin Yelpazemizi Sunuyoruz.

340,00 kg Bakırlarınız Değerinde Alınır

ESKI BAKIR ALIM FİYATI

Hurda Bakır Alım Fiyatları İçin Daha Detaylı Ve Net Bilgi İçin Firmamız İle Birebir Görüşmeniz Yeterli Olacaktır. Hedef Kitleye Göre Belirlediğimiz Seçeneklerimiz Arasında İhtiyacınızı Karşılayacak Malzemeyi Bulabilirsiniz. Hurda Bakır Firmalar Arasındaki Olumlu İmaj Tablomuz Sizlere Güvenilir Firma Adresi Verecektir. Alışverişlerinizde Ekonomik, Hızlı Ve Güvenilir Hizmet Almak İçin Firmamız İle İletişime Geçin.
İstanbul Hurda Bakır Alımı
İstanbul’un Gözde Semtlerinden Birisidir. Bu İlçemizde Her Alanda Olduğu Gibi Hurda Bakır Malzemeler Konusunda Da Yoğun Bir Talep Görülmektedir. Hurda Bakır Firmaların Giderek Arttığı İstanbul’da Hedef Kitle Belirleme Yöntemi İle Hizmet Veren Firmamız, Sizlere En Uygun Ve İlgi Alanlarınıza Uygun Olan Malzemeler İle Hizmet Vermektedir. Hurda Bakır Alım Fiyatları Konusunda Uygun Şartlarda Ve Taleplerinize Uygun Malzemeler İçin İstanbul Şubemizden Yardım Alın. Hurda Bakır Alımı İstanbul Şubemiz İle Bir Ayrıcalıktır. Hurda Metal Alım Fiyatları İçin Ekonomik Çözümleri Firmamız İle Sağlayabilirsiniz. Hurda Bakır Alımı İstanbul İçin Son Yıllarda En Çok Artışın Görüldüğü Alanlardan Birisi.

350,00kg Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyiniz.

HURDA BAKIR ALIM FİYATLARI

Firmaların Daha Da Yoğunlaştığı Ve Özellikle De Hurda Bakır Malzemelerin Daha Yoğun Olarak Talep Gördüğü İstanbul, Aynı Zamanda Kitle Bakımından Da Elit Konumda Olan Bir İlçemizdir. Hurda Bakır Ve Metal Alımı Yapan Firmaların Dikkat Merkezinde Olan Bu İlçemizde, Firma Olarak Bizler De Sizler İçin Hızlı, Ekonomik Ve Kalite Standartları İle Hizmet Vermekteyiz. Online Olarak Firmamıza Ulaşarak Ekonomik Fiyatlarımız Konusunda Net Bilgi Alabilirsiniz.
İstanbul’un Elit Semleri Arasında Olan İstanbul, Hurda Bakır Sektörü Alanında Gelişim Gösteren Semtler Arasında Geliyor. Bu Bakımdan Firmamız İçin De Önem Arz Eden Bir Semttir. Hurda Bakır Firmalar Bakımından Önemli Olan Bu Semtimizde Yaşayan İhtiyaç Sahipleri İçin Firma Olarak Kaliteli Ve Ekonomik Hizmetler Sunmaktayız. Online Olarak Da Sizlere Hızlı Hizmetler Verebilmekteyiz. Hurda Bakır Metal Alım Fiyatları İstanbul İçin Firmamıza Ulaşmanız Yeterlidir.

350,00kg Uygun Fiyat Anında Alım

ANINDA HURDA BAKIR ALIMI

Hurda Bakır Alımı Bahçelievler Sayesinde Sizler De İsteklerinize Uygun Olan Malzemeleri Temin Edebileceksiniz. Kaliteli Ve Dürüst Bir Hizmet İle Ekonomik Şartlarda Hizmet Almak İçin Firmamıza Ulaşmanız Yeterli Olacaktır. Online Olarak Da Firmamıza Ulaşabilir Ve Daha Hızlı Hizmet Alabilirsiniz.
Kaliteli Hizmet, Hizmet Sektörünün Her Alanında Önemlidir. Hurda Eski Bakır Alım Fiyatları Konusunda Bahçelievler Şubemiz, İstanbul’un Diğer Semtlerinde De Olduğu Gibi Uygun Koşulları Ve Kaliteli Hizmetleri İle Bilinmektedir. Hurda Bakırcı Firma Tercihlerinizde Hedef Kitlesini Belirlemiş Bir Firmayı Tercih Ederek Hızlı Ve Ekonomik Avantajları Olan Bir Hizmet Alabilirsiniz. İstanbul Hurda Eski Bakır Alımı Yapan Firmalar Arasında Merkez Konumda Olan Firmamız Online Olarak Verdiği Hizmetlerle De Sizlere Destek Çıkmaktadır.

350,00kg İstanbul

Hurda Bakır Fiyatı

Soyma Bakır Fiyatları  345,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurda Fiyatı 326,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası 302,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır 300,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 300,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 300,00 ₺/Kg

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA TEKLİF AL